Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij X

Ortopeda Ostrów Wielkopolski

Start > Oferta > Ortopeda Ostrów Wielkopolski

Ortopeda Ostrów Wielkopolski

Ortopeda Ostrów Wielkopolski

Dr Grzegorz Szperzyński

specjalista ortopeda - traumatolog

Jestem lekarzem o specjalności ortopeda Ostrów Wielkopolski - traumatolog. Jak każdy dobry ortopeda skupiam się na poprawnej diagnostyce oraz rekonstrukcji w obrębie kończyn dolnych i górnych. Podejmuję się leczenia operacyjnego układu więzadłowo-stawowego oraz układu ruchu.

Leczenie komórkami macierzystymi wykorzystywane jest w naszej klinice do leczenia urazów stawów, mięśni, schorzeń stawów kolanowych, biodrowych, urazów więzadeł czy złamań. Komórki macierzyste dzięki swoim właściwościom skutecznie działają na zmienione chorobowo miejsca pacjenta. Leczenie tymi komórkami pozwala na szybką regenerację uszkodzonych stawów, zmniejszenie bólu czy też zwiększenie zakresu ruchu zwyrodniałych stawów.

Komórki macierzyste są coraz częściej wykorzystywane w medycynie. Wszystko to dzięki ich wspaniałym właściwościom: właściwości regeneracyjne, odmładzające, pozytywny wpływ na sprawność narządu ruchu człowieka.

Jako ortopeda Ostrów Wielkopolski oraz traumatolog wykonuje szeroki zakres operacji: endoprotezy stawów, rekonstrukcje artroskopowe więzadeł krzyżowych kolanaartroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego z użyciem własnego ścięgna StiGR, operacje na łąkotkach, operacje na chrząstce stawowej, operacje stawu rzepkowo-udowego, operacje błony maziowej, operacje stawu skokowego i ścięgna Achillesa, operacje zespołów uciskowych nerwów obwodowych.

Przyjmuje na terenie miast: Poznań. Śrem oraz Ostrów Wielkopolski. Zapoznaj się z ofertą i umów się na wizytę. Gwarantuje poprawną diagnozę, odpowiednie leczeni i szybki powrót do zdrowia i aktywności fizycznej. Zapraszam!

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji ortopedycznych.

Jak mnie znaleźć?

Osoby zainteresowane zapraszamy na konsultacje lekarskie do następujących placówek:

Klinika Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych w Poznaniu 60-865 Poznań
ul. Jeżycka 38/40
tel. kom. 603 336 016
Poradnia Lekarzy Specjalistów "Jantar" w Ostrowie Wielkopolskim 63-400 Ostrów Wlkp.
ul. Piłsudskiego 7a
tel. 62 73 56 770
Centrum Medyczne Hipokrates w Śremie 63-100 Śrem
ul. Nadbrzeżna 1
tel. 61 282 88 02