Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij X

Ortopeda Poznań

Start > Oferta > Ortopeda

Ortopedaw Poznaniu

Ortopeda Poznań

Dr Grzegorz Szperzyński

specjalista ortopeda - traumatolog

Jestem lekarzem o specjalności ortopeda – traumatolog. W swojej pracy skupiam się na diagnostyce i rekonstrukcji w obrębie górnych i dolnych kończyn. Leczę operacyjnie układ narządu ruchu oraz układ więzadłowo – stawowy.

Jako ortopeda działam w Poznaniu i okolicy. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży medycznej, niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne. To przyczynia się do szybkiego i skutecznego przeprowadzania zabiegów i operacji mających na celu przywrócenie pacjentów do sprawności fizycznej. Odbyłem wieloletnią, owocną praktykę lekarską oraz uczestniczyłem w stażach i kursach zagranicznych na terenie Stanów Zjednoczonych, Włoch, Francji, Norwegii.

Moja codzienna praca lekarza ortopedy skupia się przede wszystkim na pomocy pacjentom z urazami stawów. Wykonuję różnorodne operacje: endoprotezy stawów, operacje zespołów uciskowych nerwów obwodowych, operacje stawu skokowego i ścięgna Achillesa, operacje błony maziowej, operacje stawu rzepkowo - udowego, operacje na chrząstce stawowej, operacje na łąkotkach, rekonstrukcje artroskopowe więzadeł krzyżowych kolanaartroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego z użyciem własnego ścięgna StiGR.

Jestem członkiem licznych stowarzyszeń i organizacji, gdzie mogę przekazać i podzielić się swoją wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem podczas staży, kursów, miejsc pracy. Jako ortopeda zajmuje się leczeniem chorób i urazów związanych z narządem poruszania. Priorytetami w moim zawodzie są: precyzja, dokładność, prawidłowe i trafne postawienie diagnozy.

Przyjmuję w miastach: Poznań, Ostrów Wielkopolski, Śrem. Zapraszamy do skorzystania z konsultacji ortopedycznych.

Jak mnie znaleźć?

Osoby zainteresowane zapraszamy na konsultacje lekarskie do następujących placówek:

Klinika Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych w Poznaniu 60-865 Poznań
ul. Jeżycka 38/40
tel. kom. 603 336 016
Poradnia Lekarzy Specjalistów "Jantar" w Ostrowie Wielkopolskim 63-400 Ostrów Wlkp.
ul. Piłsudskiego 7a
tel. 62 73 56 770
Centrum Medyczne Hipokrates w Śremie 63-100 Śrem
ul. Nadbrzeżna 1
tel. 61 282 88 02