Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij X

Ortopeda Sportowy Poznań

Start > Oferta > Ortopeda Sportowy Poznań

Ortopeda sportowy Poznań

Ortopeda sportowy Poznań

Dr Grzegorz Szperzyński

specjalista ortopeda - traumatolog

Wielu sportowców doznaje kontuzji i urazów stawów. W takim przypadku warto szybko i skutecznie podjąć leczenie. Jestem lekarzem o specjalności ortopeda – traumatolog. Przyjmuję w miastach: Poznań, Śrem oraz Ostrów Wielkopolski. Jeśli szukasz dobrego specjalisty to zapraszam! Ortopeda sportowy Poznań - umów się na wizytę już dziś!

Moim priorytetem jest prawidłowe rozpoznanie schorzenia oraz jego poprawne wyleczenie. Gwarantuje szybki powrót do zdrowia i aktywności fizycznej. Pomagam nie tylko sportowcom, ale wszystkim pacjentom, którzy zmagają się ze złamaniami, pęknięciami, przemieszczeniami czy też borykają się z wadami narządu ruchu.

Jako ortopeda sportowy Poznań oraz traumatolog wykonuje szeroki zakres operacji: endoprotezy stawów, rekonstrukcje artroskopowe więzadeł krzyżowych kolanaartroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego z użyciem własnego ścięgna StiGR, operacje na łąkotkach, operacje na chrząstce stawowej, operacje stawu rzepkowo-udowego, operacje błony maziowej, operacje stawu skokowego i ścięgna Achillesa, operacje zespołów uciskowych nerwów obwodowych.

W branży medycznej posiadam bogatą wiedzą popartą długoletnim doświadczeniem. Działam na terenie Poznania i okolicy. Miałem przyjemność odbyć liczne staże i kursy w kraju oraz poza granicami państwa. Stany Zjednoczony, Norwegia, Francja czy Włochy – to państwa, gdzie zdobywałem cenne doświadczenie i wiedzę.

Swoją wiedzę przekazuję i dzielę się nią w różnorodnych organizacjach i stowarzyszeniach, do których należę. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego, Esska - European Society of Sports Traumatology Knee Surgery and Arthroscopy oraz współorganizatorem kursów artroskopii.

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji ortopedycznych.

Jak mnie znaleźć?

Osoby zainteresowane zapraszamy na konsultacje lekarskie do następujących placówek:

Klinika Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych w Poznaniu 60-865 Poznań
ul. Jeżycka 38/40
tel. kom. 603 336 016
Poradnia Lekarzy Specjalistów "Jantar" w Ostrowie Wielkopolskim 63-400 Ostrów Wlkp.
ul. Piłsudskiego 7a
tel. 62 73 56 770
Centrum Medyczne Hipokrates w Śremie 63-100 Śrem
ul. Nadbrzeżna 1
tel. 61 282 88 02