Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij X

Traumatalog Poznań

Start > Oferta > Ortopeda

Traumatalog w Poznaniu

Traumatalog Poznań

Dr Grzegorz Szperzyński

specjalista ortopeda - traumatolog

Z zawodu jestem lekarzem. Specjalność, którą wybrałem to ortopeda – traumatolog. Świadczę usługi kompleksowej diagnostyki oraz zajmuje się leczeniem narządów ruchu uszkodzonych w wyniku urazów, wad wrodzonych bądź przebytych. Zajmuje się chirurgią urazową.

W branży medycznej posiadam długoletnie doświadczenie. Działam na terenie Poznania i okolicy. Miałem przyjemność odbyć liczne staże i kursy w kraju oraz poza granicami Polski, między innymi w: Stanach Zjednoczonych, Francji, Włoszech, Norwegii. Zdobywałem cenne doświadczenie, pracując w szpitalu w Puszczykowie oraz Śremie.

Swoją wiedzę przekazuję i dzielę się nią w różnorodnych organizacjach i stowarzyszeniach, do których należę. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego, Esska - European Society of Sports Traumatology Knee Surgery and Arthroscopy oraz współorganizatorem kursów artroskopii.

Moja codzienna praca jako traumatologa opiera się pomocy osobom, które tego potrzebują. Priorytetem jest dla mnie prawidłowe rozpoznanie schorzenia, jego poprawne wyleczenia, co przyniesie efekt w postaci jak najszybszego i najlepszego powrotu do sprawności i aktywności fizycznej. Pomagam pacjentom z różnorodnymi urazami, złamania, pęknięciami, przemieszczeniami, borykającymi się z wadami narządu ruchu.

Jako traumatolog w Poznaniu wykonuje szeroki zakres operacji: endoprotezy stawów, rekonstrukcje artroskopowe więzadeł krzyżowych kolanaartroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego z użyciem własnego ścięgna StiGR, operacje na łąkotkach, operacje na chrząstce stawowej, operacje stawu rzepkowo-udowego, operacje błony maziowej, operacje stawu skokowego i ścięgna Achillesa, operacje zespołów uciskowych nerwów obwodowych.

Przyjmuję w miastach: Poznań, Ostrów Wielkopolski, Śrem. Zapraszamy do skorzystania z konsultacji traumatologicznych.

Jak mnie znaleźć?

Osoby zainteresowane zapraszamy na konsultacje lekarskie do następujących placówek:

Klinika Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych w Poznaniu 60-865 Poznań
ul. Jeżycka 38/40
tel. kom. 603 336 016
Poradnia Lekarzy Specjalistów "Jantar" w Ostrowie Wielkopolskim 63-400 Ostrów Wlkp.
ul. Piłsudskiego 7a
tel. 62 73 56 770
Centrum Medyczne Hipokrates w Śremie 63-100 Śrem
ul. Nadbrzeżna 1
tel. 61 282 88 02