Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij X

Dobry Ortopeda Poznań

Start > Oferta > Dobry Ortopeda Poznań

Dobry ortopeda w Poznaniu

Dobry ortopeda Poznań

Dr Grzegorz Szperzyński

specjalista ortopeda - traumatolog

Jestem lekarzem o specjalności ortopeda - traumatolog. Jak każdy dobry ortopeda skupiam się na poprawnej diagnostyce oraz rekonstrukcji w obrębie kończyn dolnych i górnych. Podejmuję się leczenia operacyjnego układu więzadłowo-stawowego oraz układu ruchu. Dobry ortopeda Poznań - skorzystaj z usług i ciesz się pełną sprawnością!

Swoja wiedzę z zakresu ortopedii i traumatologii mogę poprzeć ogromnym doświadczeniem oraz umiejętnościami praktycznymi. Zabiegi i operacje, które mają przywrócić sprawność pacjentom przeprowadzane są skutecznie i dokładnie. Swoją wiedzę i doświadczenie zawdzięczam wieloletniej praktyce lekarskiej. Uczestniczyłem w zagranicznych stażach i kursach na terenie Stanów Zjednoczonych, Włoch, Francji czy Norwegii.

Jeśli szukasz dobrego ortopedy na terenie Poznania to koniecznie skorzystaj z moich usług. Moja praca to przede wszystkim pomoc pacjentom, którzy zmagają się z urazami stawów. W swojej pracy podejmuje się różnych operacji: endoprotezy stawów, operacje zespołów uciskowych nerwów obwodowych, operacje stawu skokowego i ścięgna Achillesa, operacje błony maziowej, operacje stawu rzepkowo – udowego, operacje na chrząstce stawowej, operacje na łąkotkach, rekonstrukcje artroskopowe więzadeł krzyżowych, kolanaartroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego z użyciem własnego ścięgna StiGR.

Celem mojej pracy jest pomoc każdemu pacjentowi. Priorytetem w moim zawodzie są: precyzja, dokładność oraz prawidłowe i trafne postawienie diagnozy. Przyjmuję w miastach: Poznań, Ostrów Wielkopolski oraz Śrem. Jeśli zmagasz się z urazami stawów lub innymi chorobami układu ruchu to zapraszam do skorzystania z konsultacji ortopedycznych!

Jestem członkiem licznych stowarzyszeń i organizacji, gdzie mogę przekazać i podzielić się swoją wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem podczas staży, kursów, miejsc pracy. Jako ortopeda zajmuje się leczeniem chorób i urazów związanych z narządem poruszania. Priorytetami w moim zawodzie są: precyzja, dokładność, prawidłowe i trafne postawienie diagnozy.

Przyjmuję w miastach: Poznań, Ostrów Wielkopolski, Śrem. Zapraszamy do skorzystania z konsultacji ortopedycznych.

Jak mnie znaleźć?

Osoby zainteresowane zapraszamy na konsultacje lekarskie do następujących placówek:

Klinika Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych w Poznaniu 60-865 Poznań
ul. Jeżycka 38/40
tel. kom. 603 336 016
Poradnia Lekarzy Specjalistów "Jantar" w Ostrowie Wielkopolskim 63-400 Ostrów Wlkp.
ul. Piłsudskiego 7a
tel. 62 73 56 770
Centrum Medyczne Hipokrates w Śremie 63-100 Śrem
ul. Nadbrzeżna 1
tel. 61 282 88 02