Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij X

Ortopeda Śrem

Start > Oferta > Ortopeda Śrem

Ortopeda Śrem

Ortopeda Śrem

Dr Grzegorz Szperzyński

specjalista ortopeda - traumatolog

Jestem lekarzem ortopedą, specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii, działającym na terenie Śremu, Poznania oraz okolic. W swojej pracy koncentruję się na dokładnej diagnostyce oraz nowoczesnym leczeniu urazów i schorzeń narządu ruchu, zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Moim priorytetem jest przywracanie pacjentom pełnej sprawności fizycznej, co osiągam poprzez zaawansowane techniki operacyjne i rehabilitacyjne.

Jako ortopeda Śrem posiadam wieloletnie doświadczenie w leczeniu różnorodnych problemów ortopedycznych, takich jak urazy stawów, więzadeł oraz kości. Przeprowadzam operacje endoprotez stawów, artroskopowe rekonstrukcje więzadeł krzyżowych kolana, operacje stawu skokowego i ścięgna Achillesa, operacje zespołów uciskowych nerwów obwodowych, a także leczenie chrząstki stawowej i łąkotek. Moje podejście do pacjentów opiera się na indywidualnym planie leczenia, dostosowanym do specyficznych potrzeb i stanu zdrowia każdego pacjenta.

Ortopeda Śrem

Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach i stażach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Jestem członkiem wielu prestiżowych stowarzyszeń ortopedycznych, gdzie regularnie dzielę się swoimi doświadczeniami i uczę się od najlepszych specjalistów z całego świata.

W mojej klinice oferuję również innowacyjne metody leczenia, takie jak terapia komórkami macierzystymi. Dzięki temu pacjenci mogą szybciej wrócić do pełnej sprawności i aktywności fizycznej.

Zapraszam do moich gabinetów w Poznaniu, Ostrowie Wielkopolskim oraz Śremie na konsultacje ortopedyczne. Każdemu pacjentowi zapewniam profesjonalną opiekę medyczną, trafną diagnozę oraz skuteczne leczenie.

Skontaktuj się

Zapraszam na konsultację lekarską

Jak mnie znaleźć?

Osoby zainteresowane zapraszamy na konsultacje lekarskie do następujących placówek:

Klinika Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych w Poznaniu 60-865 Poznań
ul. Jeżycka 38/40
tel. kom. 603 336 016
Poradnia Lekarzy Specjalistów "Jantar" w Ostrowie Wielkopolskim 63-400 Ostrów Wlkp.
ul. Piłsudskiego 7a
tel. 62 73 56 770
Centrum Medyczne Hipokrates w Śremie 63-100 Śrem
ul. Nadbrzeżna 1
tel. 61 282 88 02